Më mbaj mend (për 1 muaj)

Orginallat - Demo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

...................
Ka plot repera e ma kan inati
Un i pershendeti man edhe pse prej largi
INAT-G per ty qita e shkruv a
Me ta bo me dije se shum je ka vun
Ku jom e qa po boj me kon e kon po knoj
Me kon e kon po rri e kujt pi thom VLLZNI
Ajo o pun per mu haver e ty seni t'hin nxhep
N'daq me ngu ose mshile at sqep
Doni mem bo dom mos e leni per ma von
Mos i bini ju pishmon e smet veq me fol
Per me kallxu prall qysh ti ke dasht
Tu fol per mu do me dek man po plas
E mvjen keq se pun ko me ju dal
Nder sa tre ta marrin njet se kom mu nal
Kush me na nal neve ti skoke normal
Koke shum jasht haver ti koke BAL
...................


Ky tekst u dërgua nga  GazmendOrginallat
Publikimi: 17/01/2011


Orginallat - Demo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Demo".
3. Video është e këngës "Demo", por nuk këndohet nga Orginallat.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Orginallat:


Komente 0