Më mbaj mend (për 1 muaj)

Orgito Dapa - Lojra Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Vetem lojra ti me bone
Dhe me the ste du
Aroma jote me mungon
Se di ty a tka mungu

Jo jo jo ske jet pa mu
E di shum te kam mungu
Dashuria ska mbarim
Tatuazh tkam ne trupin tim

Te dy bashk na kan zili
Emrin e kemi ne dashni
Je kuptimi jetes time
Te dy bashk dashni pa hile

Jo jo jo ske jet pa mu
E di shum te kam mungu
Dashuria ska mbarim
Tatuazh tkam ne trupin tim
Orgito Dapa
Publikimi: 19/07/2022
Muzika: Albert Sula
Orkestrimi: Albert Sula
Solo: Albert Sula
Teksti: Marjo Laze
Production: As Recording StudioOrgito Dapa - Lojra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lojra".
3. Video është e këngës "Lojra", por nuk këndohet nga Orgito Dapa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Orgito Dapa:


Komente 0