Më mbaj mend (për 1 muaj)

Orgito Dapa - Dashnia Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Dua ti them asaj zemrat nuk kan faj
dikur jemi dasht nganjehere dhe qaj
dua ti them asaj zemrat nuk kan faj dikur jemi dasht nganjehere dhe qaj

REF.:
Un me ty nuk jam tani dikush tjeter esht me ty a te perkedhel ai jo jo se di un me ty nuk jam tani dikush tjeter esht me ty a te perkedhel ai jo jo se di

Kurr mos ja trego ditet qe kalum
nganjehere kujto sa shum u dashurum
kurr mos ja trego ditet qe kalum
nganjehere kujto sa shum u dashurum


REF.:
Un me ty nuk jam tani dikush tjeter esht me ty a te perkedhel ai jo jo se di un me ty nuk jam tani dikush tjeter esht me ty a te perkedhel ai jo jo se di


Ky tekst u dërgua nga Orgito Dapa AutoriOrgito Dapa
Renditja: Top 200
Publikimi: 04/09/2021
Muzika: Zani Loca
Teksti: Gezim Mneri
Orkestrimi: Samuel Kodra
Violin: Kristian Xhaferaj
Ney: Mandi Xhambazi
Guitar: Reni Halili
Solo: Zani LocaOrgito Dapa - Dashnia Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashnia Ime".
3. Video është e këngës "Dashnia Ime", por nuk këndohet nga Orgito Dapa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Orgito Dapa:


Komente 0