Më mbaj mend (për 1 muaj)

Orhan Ademi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Orhan Ademi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno dhe tallava. Më datë 19 Nëntor 2017, Veton Ademi & Orhan Ademi publikojnë videoklipin "Vjen Vakti". Më datë 22 Gusht 2019, Veton Ademi & Orhan Ademi publikojnë videoklipin "S'ke Faj". Më datë 29 Nëntor 2019, Orhan Ademi publikon videoklipin "Ku Je Ti Shpirt"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Tan Tirona

Faik Rama

Nijazi Boneshta

Eri Qerimi

Ymerli Krasniqi

Albert Gashi

Fidani Vogel

Turab Hajolli

Reni Elbasanit

Xhimi

Tags: Orhan Ademi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet