Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Orhan Ademi - Ku Je Ti Shpirt  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/11/2019

2019-11-29T16:00:19Jo ti ske faj, Po kam faj in
Zemren ti ma morre smundem me durru

REF. x2:
Ku je ti moj shpirt qe ma dhe mu besën,
Me ke than Te dua eh Ta boj martesen

Hajde loqk me mu,Jeten me kalu
Nuk Po muj pa ty un mu rahatu

REF. x2:
Ku je ti moj shpirt qe ma dhe mu besën,
Me ke than Te dua eh Ta boj martesen


Ky tekst u dërgua nga Orhan Ademi
Më Shumë Këngë Nga Orhan Ademi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet