Më mbaj mend (për 1 muaj)

Orhan & Artan - Mjaft Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Ej cpo ndodh me boten
Dreqi le ta merr

Ne cdo ane vetem dhembje,
Ne cdo ane vetem blues

Ne emer Te Paqes
cdo dite behet lufte

Ne cdo ane...

ref:
Degjohen klithmat e frikes
Degjohen lutjet per Meshire

Mjaft me po vritni enderra
Mjaft me shtruat frike

Ne cdo ane...


Ky tekst u dërgua nga BEKIMOrhan Ibrahimi & Artan Kastrati
Publikimi: 08/11/2017
Muzika: Orhan Ibrahimi
Teksti: Orhan Ibrahimi
Orkestrimi: Artan Kastrati
Video Produksioni: Fabrika


Orhan & Artan - Mjaft
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mjaft".
3. Video është e këngës "Mjaft", por nuk këndohet nga Orhan & Artan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Orhan Ibrahimi:


Komente 0