Më mbaj mend (për 1 muaj)

Orhan Regjepi

Orhan Regjepi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  7
Këndon kryesisht: ilahi

Orhan Regjepi është këngëtar i njohur. Më datë 27 Janar 2019, Oran Rexhepi publikon videoklipin "Dështuam" dhe është kujdesur vetë për muzikën dhe tekstin e këngës.

Më datë 10 Qershor 2020, Orhan Rexhepi publikon videoklipin "Sahabve". Muzika e këngës u punua nga Orhan Regjepi, ndërsa teksti u shkrua nga Mergim Gashi. Produksioni audio u realizua nga Ardian Kastrati.

Më datë 8 Nëntor 2020, Orhan Rexhepi publikon videoklipin "Vule E Profetëve".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente 0