Më mbaj mend (për 1 muaj)

Orhan Zeneli - Vllezrit Ushtare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3

Une dhe vellai im
nje dite te lindur
do te shkojme
te dy ushtare
ku atedhuna ka thirrur
na percollinena e mire
dhe na puthi ne balle
dhe te dynje porosi na la
te me dilni faqebardhe
REF
nje mengjezte bukur u ndame
dhe duart fort i shternguam
une ne juge ai ne veri
shkuam te dy atdheut ushtare


Ky tekst u dërgua nga Ferat Metushi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Orhan Zeneli - Vllezrit Ushtare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vllezrit Ushtare".
3. Video është e këngës "Vllezrit Ushtare", por nuk këndohet nga Orhan Zeneli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Orhan Zeneli:


Komente 0