A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ori Bici

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Ori Bici është një këngëtar. Në Maj 2008, Ori Bici merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Degjoma Kete Leter". Në Maj 2009, Ori Bici merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Ndal"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

El-Metro

Buli

Arditi

Cufa

Noli

Dr.Rabbit

G.M.C.D

Snero

Sazan Mecani

Frensis


Tags: Ori Bici

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019