Orianel

Nuk ka akoma asnjë votë

Orianel është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Grand Thugz

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Kepi

Ed

Volcano

Emii

Festi

Burn (Rap)

Zeeni

Silent

Yakuza

Medi


Tags: Orianel

Krijo Një Kartolinë