Më mbaj mend (për 1 muaj)

Orida - Premtova  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 8

Komente

Asnjë Koment

03/05/2011

2011-05-03T22:52:13+00:00te kisha ty e sigurt ti besova se di me imagjinaten tende po rri me shihje ti dhe me faj po vjen tani me hap te lehte drejt meje vjen tii

ne enderra po vii do doja te dija cfare zemre ke tii me shpirtin tend une isha besnik
une e tii ne te dy me shume dashuri ne zemren time flisje flisje veq ti une e ti ti e dii vetem s'jemi tani te dy me njeri-tjetrin jemi veq 1-ii

te kisha ty e sigurt ti besova se di me imagjinaten tende po rri me shihje ti dhe me faj po vjen tani me hap te lehte drejt meje vjen tii

ne enderra po vii do doja te dija cfare zemre ke tii me shpirtin tend une isha besnik
une e tii ne te dy me shume dashuri ne zemren time flisje flisje veq ti une e ti ti e dii vetem s'jemi tani te dy me njeri-tjetrin jemi veq 1-ii


Ky tekst u dërgua nga Elda
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet