Më mbaj mend (për 1 muaj)

Orinda Huta - Nuk Mundem Pa Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

jo nuk mundem,
nuk mundem pa ty 2x.
Je ti,je ti qe trupin tim rrenqeth sa her me puth e ndjej mungesen tende ne qdo qast, te dua me shumm,kur trishtohesh,hidherohesh jam me ty jemi dy jemi ne

Jo nuk mundem pa ty jo nuk mundem pa shpirtin tend
Jo nuk mundem pa ty hoo,
ti me tremb ti me qmend,
jetoj me ty 2x

me ty dhe ty te dua nuk mjafton,
pa frik te ndjej,per ty me engjejt e mi fluturoj deri sa te tgjej
kur trishtohesh,hidherohesh,jam me ty jemi dy jemi ne

Jo nuk mundem pa ty jo nuk mundem pa shpirtin tend
Jo nuk mundem pa ty ti me tremb ti me qmend,
jetoj me ty 3x


Ky tekst u dërgua nga Tina IreOrinda Huta
Publikimi: 18/12/2006
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Orinda Huta - Nuk Mundem Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Mundem Pa Ty".
3. Video është e këngës "Nuk Mundem Pa Ty", por nuk këndohet nga Orinda Huta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Orinda Huta:


Komente 0