Më mbaj mend (për 1 muaj)


Orinda Huta - Te Amo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Amo".
3. Video është e këngës "Te Amo", por nuk këndohet nga Orinda Huta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Orinda Huta - Te Amo  (Feat. Luis (Panacea Project))  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Teksti:

Turjan Hyska

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 14

Komente

Asnjë Koment

19/07/2014

2014-07-19T17:16:43+00:00STROFA 1
Ti ma merr frymen
Kur ma jep buzen
O Zot, sa me tundon
Grindem me veten
Nuk kam fuqi
Kur nen lekure kalon
Mjafton buzeqeshja
Mjafton shikimi
Kjo eshte parajsa jone...

Me ty asnjehere jo nuk mbaron...

Refreni

Te Amo,te amo
I wanna say Te Dua X2

Strofa 2

Me ben te dua
Di te jesh mashkull
Oh sa instikte zgjon
E them me veten
Nuk dua tjeter
E tija jam gjithmone
Sa fjale o shpirt
Ti them ne heshtje
Por ti ne sy lexon

Me ty asnjehere jo nuk mbaron...

Refreni

Te Amo,te amo
I wanna say Te Dua X2


Më Shumë Këngë Nga Orinda Huta:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet