Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Orinda Sparça

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23
BIOGRAFIA: Orinda Sparça është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 11 Shtator 2019, Orinda Sparça publikon videoklipin "Prinderit E Mi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhesuida

Doruntina Shabani

Erda Bullaku

Anamaria Isufaj

Gresa Hoxha

Nea Hamza

Elmedina Morina

Lea Nici

Vesa Kiseri

Gojarta Perlica

Tags: Orinda Sparça


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet