Më mbaj mend (për 1 muaj)


Orjola Xhemollari - Ne Harrese

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Harrese".
3. Video është e këngës "Ne Harrese", por nuk këndohet nga Orjola Xhemollari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Orjola Xhemollari - Ne Harrese  (Feat. Salo)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Salo

14/06/2013

2013-06-14T19:47:04+00:00Skisha menduar
nje enderr te harruar
tma zgjoje ti

nje gje them me shpirt
e tretur ne erresir
me ktheve ne drit

malli me merr
pafund
per syt e tu

diten qe tpash
sa shum
o shum e du

ref 2 x
i vetem do mbetesh gjithmon
fatin tend nga dora e leshon
nuk ben me loj te dyfisht
dhe ne po ikim ti mbete i trisht

bere tpendohem
tani
do fshij dashurin

e pikturova
do e marr
ta djeg me vetmin

veten tregove
sa mir
nuk bera gabim

te isha me ty
ti me tjetren
te beje flirtim

ref 2x
i vetem do mbetesh gjithmon
fatin tend nga dora e leshon
nuk ben me loj te dyfisht
dhe ne po ikim ti mbete i trisht

ref 2x
i vetem do mbetesh gjithmon
fatin tend nga dora e leshon
nuk ben me loj te dyfisht
dhe ne po ikim ti mbete i trisht

dhe ne po ikim ti mbete i triiisht.


Ky tekst u dërgua nga Oriola
Më Shumë Këngë Nga Orjola Xhemollari:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet