Live Video

Orjola Xhemollari - Veten Genjej


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/03/2015

2015-03-25T15:42:50

Pjesëmarrëse në

Top Fest 12Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Veten Genjej" kënduar nga Orjola Xhemollari.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Orjola Xhemollari i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Orjola Xhemollari: