Më mbaj mend (për 1 muaj)

Orjent Memo

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Orjent Memo është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Më datë 13 Korrik 2018, Orjent Memo publikojnë videoklipin "Ishim Gjithçka". Muzika e këngës u punua nga Xhuljo Imeri, teksti u shkrua nga Xhuljo Imeri. Videoklipi u prodhua nga FRAME Pro. Më datë 5 Shtator 2020, Orjent Memo publikojnë videoklipin "Fryti I Dashurise". Videoklipi u prodhua nga FRAME Pro, ndërsa produksioni audio u realizua nga Xhuljo Imeri....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i grupit

Xhuljo Imeri

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Peppermint

The Fish Hook

Into Thin Air

Odietamo

Track N' Train

Mega Band

Harrnat

Bom Bom Band

The Djems

Urban Band

Tags: Orjent Memo


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet