Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ornela Bregu - Dashuri Me Patjeter Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

ti je per mua enderr e vjeter
nuk ke ku iken do te me dashurosh patjeter
te dua me shum se veten ,ti je yll ne qiell dite me djell ,pa ty eshte jeta plote zi e tere do te poshtoj do te bej vet

vetem un do te ndaloj nje tjeter ti ta duash do ta ndaloj fjalen te bukura te thuash un do ta ndaloj ooo enderra ime e vjeter ti do te me dashurosh mu patjeter

vetem un do te ndaloj nje tjeter ti ta duash do ta ndaloj fjalen te bukura te thuash un do ta ndaloj ooo enderra ime e vjeter ti do te me dashurosh mu patjeter

kapercej ty kaperceva veten dhe pertej vetes kaperceva un jeten im je skam pse ta fsheh ti je ajo qe kam me fjal qe jam ti e dez naten dhe dez diten do te poshtoj smuj te duroj

vetem un do te ndaloj nje tjeter ti ta duash do ta ndaloj fjalen te bukura te thuash un do ta ndaloj ooo enderra ime e vjeter ti do te me dashurosh mu patjeter


Ky tekst u dërgua nga  blera   Eliosshuli


Nuk kemi video për këtë këngë.
Ornela Bregu - Dashuri Me Patjeter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuri Me Patjeter".
3. Video është e këngës "Dashuri Me Patjeter", por nuk këndohet nga Ornela Bregu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ornela Bregu:


Komente 0