Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ornela Brija

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  74
  • Vendlindja:
  •  
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Ornela Brija është një shkrimtare. Ajo eshte nje vajze e vogel por shume e zgjuar dhe e talentuar. Ajo mund te konsiderohet si nje poete sepse numri poezive sa vjen e rritet dita-dites. Disa nga poezite e saj jane: liria, atdheu, 28-29 nentori, mjedisi, memedheu, shqiponja e shqiptarit, 1 qershori, vellezerit e mi, si ike o vella, rruga, amerika, mesuesit, familja. Qe nga viti 2014,mungesa e vellezerve te saj ka bere qe rrjedha e jetes te mare nje tjeter drejtem.Edhe pse me tre ve...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Mersina Makollari

Xhenisa Memolla

Suela Sokoli

Xhovana Jahja

Anxhela Kanani

Dalina Shehaj

Anisa Hysenaj

Sara Ibrahimi

Njomza Fetahaj

Yllka Kastrati

Tags: Ornela Brija


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet