Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ornela Guri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  31
BIOGRAFIA: Ornela Guri është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 22 Dhjetor 2014, Ornela Guri publikon videoklipin "Vella". Më datë 6 Maj 2016, Ornela Guri publikon videoklipin "Tkoft Haram". Më datë 13 Janar 2018, Ornela Guri publikon videoklipin "Tradhëti". Muzika e këngës u punua nga Fatmir Muja, teksti u shkrua nga Fatmir Muja, ndërsa për orkestrimin u kujdes Chipsi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Selvete Bajrami

Shyhrete Azizaj (Shuki)

Bukurie Zogaj

Sanije Doberdolani

Mihrije Lestrani

Qendresa Shala

Shpresa Veselaj

Sela Begaj

Nazmije Demolli

Maria Lajçaj


Tags: Ornela Guri

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet