Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ornela Prendi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Ornela Prendi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Maj 2021, Ornela Prendi merr pjesë në Kënga Magjike 2021 me këngën "Distancë". Më datë 12 Qershor 2021, Ornela Prendi publikon videoklipin "Distancë". Teksti i këngës u shkrua nga Ornela Prendi, ndërsa orkestrimi u punua nga Stine. Produksioni audio u realizua nga Stine....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Ornela Prendi, Ornela

Komente 0