A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Osman Ymeraj - Pa Faj Te Lash


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/05/2009

2009-05-10T00:00:00

Participating in

Top Fest 6


Më duhet ta pranoj
se tjeter sdashuroj
edhe pse me tjetër jam
ty smund tët harroj

ti me dhe jete(me dhe jet)
me bërë të të kuptoj
qdo gje nisa me ty
tash gjithqka ndryshoj

reff...
Pa faj të lash arsye nuk gjej
se tjetër tash dua
me duhet të gënjej

Me duhet ta pranoj
se djeter sdashuroj
edhe pse me tjetër jam
ty smund të të harroj

ti me dhe jet(me dhe jet)
me bëre të të kuptoj
qdo gjë nisa me ty
tash gjithqka ndryshoj

ref..
Pa faj të lash arsye nuk gjej
se tjeter tash dua
me duhet te genjej

Jetoj si ne ferr ku askush smë kupto thell ne zemer te kam ty kjo ende te te mbron

Beso kur te shoh me tjetrin ne krah edhe me shum te ndjej
Perse Perse te humba

Ref...
Pa faj të lash arsye nuk gjej
se tjeter tash dua
me duhet te genjej


Lyrics submited by Mimoza
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019