Më mbaj mend (për 1 muaj)

Osman Imeraj - Ani Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  14

Zemra ka kohe qe peng te ka
Peng qiko te ka
Qdo dite qe mkalon nuk mundem
Nuk mundem pa tpa

Nuk di se si mkalojn kto net
Kto netet pa ty
Nese nje dite nuk te shohe
Behet nami I zi

Ne mendje me rri ne qdo ore
Ne qdo ore e qast
Ne enderr ty pot e shohe
Dhe nederr te flas

Ndoshta po e teproj por
Zemra keshtu e ndjen
Te tregoj
Per mua vlen

Refreni:
Ani hej ani
Zemra po ma don
Ani hej ani
Me ty qiko mshkon
Ani hej ani
Zemra do jetoj
Vetem per syt e tu


Ky tekst u dërgua nga GylOsman Imeraj
Renditja: Top 200
Publikimi: 07/10/2011


Osman Imeraj - Ani
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ani".
3. Video është e këngës "Ani", por nuk këndohet nga Osman Imeraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Osman Imeraj:


Komente 1