Më mbaj mend (për 1 muaj)

Osman Imeraj - Potpuri (Gezuar 2019) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


hajde na ta kallim
na ta kallim o
2x
Se nuset mat mira na i marrim o
Se nuset mat mira na i marrim o

Na se kallim me tym
e me flake o
2x
po e kallim medet me shuplake o
po e kallim medet me shuplake o

Ka than baba per me kalle
o ka than baba nan
per me kalle o
Pe martojm mat mirin djale
o pe martojm nan mat mirin djale

Ka than baba me kall krejte
o ka than baba nan
me kall krejte o
E martojm djalin sivjete
o e martojna nan
djalin sivjete o


Osman Imeraj - Potpuri (Gezuar 2019)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri (Gezuar 2019)".
3. Video është e këngës "Potpuri (Gezuar 2019)", por nuk këndohet nga Osman Imeraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Osman Imeraj:


Komente 0