Më mbaj mend (për 1 muaj)

Osman Imeraj - Potpuri 2 (Gezuar 2020) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Lulien lulien na e kem kunat
2x
E mur vllaun ton o paska pas nafak
2x

Hajde vllau jon o hajde mashallah
2x
Sonte t'kena ba me nuse per kra
2x

Hajde knojna me daire
Na ka dal nusja e mire
Hajde gjith knojna me za
Nafak t'madhe kena na
2x

Dit e dasmes ka qellue
jemi m'ledh gjith me ni vend
gjit se bashku
me festue mat bukrin gazmend
2x

Hajde knojna me daire
Na ka dal nusja e mire
Hajde gjith knojna me za
Nafak t'madhe kena na
2x
Osman Imeraj
Publikimi: 24/11/2019
Orkestrimi: Labinot Mezini


Osman Imeraj - Potpuri 2 (Gezuar 2020)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri 2 (Gezuar 2020)".
3. Video është e këngës "Potpuri 2 (Gezuar 2020)", por nuk këndohet nga Osman Imeraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Osman Imeraj:


Komente 0