Më mbaj mend (për 1 muaj)

Osman Imeraj - Fal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Fal se edhe zoti fal
nuk jan vlen me prish
ne dy ket dashni
qesh ne vend se te qaj
ndarja s'osht opcion
o per ne te dy

Pasha dashnin qe kam pas me ty
dhe kujtimet qe i lam ne m'brapa
pasha lotet qe i kam derdh per ty
pe du jeten qe kam pas perpara

n'degjoj lutjet tem e mos harro
se kjo zemer vetem ty te do
ti lem anash gjith ato hidhrime
s'qohet jeta kur eshte ne gabime

Fal se edhe zoti fal
nuk jan vlen me prish
ne dy ket dashni
qesh ne vend se te qaj
ndarja s'osht opcion
o per ne te dy
2x

me mbyt nata m'bushur plot vetmi
qel mengjesi e ste shoh me sy
zemres zbrazur tash ka mbet pa ty
qa kam humb lutem me mu kthy

n'degjoj lutjet tem e mos harro
se kjo zemer vetem ty te do
ti lem anash gjith ato hidhrime
s'qohet jeta kur eshte ne gabime

Fal se edhe zoti fal
nuk jan vlen me prish
ne dy ket dashni
qesh ne vend se te qaj
ndarja s'osht opcion
o per ne te dy
2x
Osman Imeraj
Publikimi: 08/09/2020
Muzika: Valon Biba
Teksti: Valon Biba
Orkestrimi: Labinot Mezini
Video Produksioni: MProduction


Osman Imeraj - Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fal".
3. Video është e këngës "Fal", por nuk këndohet nga Osman Imeraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Osman Imeraj:


Komente 0