Më mbaj mend (për 1 muaj)

Otilia

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  110
  • Emri i Vërtetë:
  • Otlila Bruma
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Rumani 
BIOGRAFIA: Otilia është një këngëtare e huaj e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Her full name is Otlila Bruma, from an early age a music teacher from here city discovered her talents. She was 17 years old when she worked for local televisions and sang covers songs. Her first stage name was "Bijue" and she sang alongside a colleague, but in the summer of 2013 she changed it to "Otilia" and went solo. Until November 2013 she released 4 songs, like "All the stars" "French Kiss", "Russian Dream" and "On Fire ", followed by anoth...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Faqja

Zyrtare

Profili

Twitter

Profili

SoundCloud

Profili

Facebook

Komente

4 🔥

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Otilia, Otlila Bruma

Komente 4