Më mbaj mend (për 1 muaj)

Overdose - Ngo Tash Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


- Homie Pi ja boj sefte sod me 20 vjet --
- ngoni hapni vesht mir se po foli realitet --
- shoki qa trroki kallxo ku je se um ke dal pak pi dores --
- je amater shko nisja mso pi gadimores --

- nmikrofon shitni trima po apet ju perbina --
- je kon adhurus i jem kur kum knu un neper bina --
- homi zgatma doren uroma mu fitoren --
- se as njani pi neve homie nuk e ka kuroren --

- po jom mbret pa kurore fjala mu mu ngohet --
- pi rimav tmija dije edhe zemra tligshotohet --
- pram e festova ditlindjen me me shok te shpija jem --
- e shperndajta Mix Tapen per adhurus dhurata jem --

- kisha than leni tripat se ska sen me kto sene --
- homie apet stjap ty per najkon tjerav vene --
- shuj mos bluj ma shum homie gjuju tjeter kuj homie --
- lem rahat se anash tash ju la qiky zo homie --


Ky tekst u dërgua nga  Behar

Overdose - Ngo Tash
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ngo Tash".
3. Video është e këngës "Ngo Tash", por nuk këndohet nga Overdose.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga O.D (Overdose):


Komente 0