Më mbaj mend (për 1 muaj)

Overking

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Emri i Vërtetë:
  • Besart Zekaj
  • Vendlindja:
  • Peje 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Overking është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. OverKing eshte nje raper dhe autor i te gjitha kengeve te tij. Emri i vertete i tij eshte Besart Zekaj. Rruga e tije deri ne Rap ishte e quditshme sepse fillimi i tij ishte Aktrimi. Kishte filluar hapat e tij me nje grup amatoresk ne qytetin e prizrenit ku dhe ishte rritur me te njejtit shoke, pas disa shfaqjeve ne teater projekte televizive ai filloj te kerkoje diqka me shume pasi qe ishte shume energjik. Kishte shume aftesi per shkrime dhe kish...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Barooti

Dj Blunt

Kino

Don Pizhi

Mc Qoppa

Alidema

Elinel

Real 1

Big Wolf

Niil-B

Tags: Overking, Overking Aka -8351, Besart Zekaj


Komente mbi këtë artist