Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Overlord - I Pa Arritshem

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Pa Arritshem".
3. Video është e këngës "I Pa Arritshem", por nuk këndohet nga Overlord.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Overlord - I Pa Arritshem  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

12/03/2010

2010-03-12T20:51:50+00:00[ Refren ]

- Ou ou ou .. We Got a Show //
- Une jom n'bin e ti mos bo zo //
- Jo jo jo.. s'ki talent //
- Jom i pa'arritshem moti m'kan lon ment //

[ Verse 1 ]

- Timin mos ma prish se t'jap dhun bakshish //
- Po thu qe je i fort at'her un kokna 10'fish //
- Kapish.. ose perndryshe qiu me veten //
- Se ti je definitivisht kontrast me jeten //

- S'po m'ha kari a je straight a kejt i faktapit //
- Se per flow rima edhe bit jom INIT //
- Mikrofonin e lodhi deri sa s'qet mo zo //
- Une t'zo edhe nese o seni i fundit qe muj me bo //

- Jo-jo.. kerkah s'je me agresivitet //
- Je ka rrshet s'po ta do repi mos bo apet //
- Se une s'jom qasi niveli t'kalli edhe kejt t'shkeli //
- Ey t'bona ma zi se egjeli //

- OH MAN.. s'ki sen je ka rren //
- S'je ka repovat po je ka leh si qen //
- Faktikisht je i deshtum totalisht //
- Seriozisht dije je ka bon rep t'prisht //

[ Verse 2 ]

- Hin n'Recycle Bin qele ni fajLL //
- Se homie nuk ki stajll hiq per fristajll //
- Ose lute lejlekun me ta pru 1 tekst n'tegëll //
- Hahaha.. je ka ec naper mjegëll //

- BiLe po do mu bo Supermen //
- Po do me bo shum fam e emri me tu permen //
- Me dal naper gazeta e revista me ec naper pista //
- Me shku n'mars si turista //

- Lej kto lista boll me filozofina //
- S'ki nevoj mu bo FAKE se kush je pe dina //
- Perndryshe une jom autodidakt //
- Flowi jem per veshin ton osht infrakt //

- Un nuk jom belagji.. i kom n'krah belagjit //
- Para se me m'dal n'prit pra duhesh mu pergadit //
- Se ta boj delete.. ose thjesht terr n'drit //
- Jom i pa-arritshem n'qofse nuk e ke dit //


Ky tekst u dërgua nga Hekuran
Më Shumë Këngë Nga Overlord:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet