Më mbaj mend (për 1 muaj)

Overlord - Gjdo Nat Me Shi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

[Refren: OverLord]

- Gjdo nat me shi , pot mungoj e di //
- E kujton kohen e vjeter dhe kan n'vetmi //
- Lot sun pi nal , sun pe thu as ni fjal //
- Osht von , gabimin smuj me ta fal //

- Gjdo nat me shi , pot mungoj e di //
- E kujton kohen e vjeter dhe kan n'vetmi //
- Lot sun pi nal , sun pe thu as ni fjal //
- Osht von , gabimin smuj me ta fal //

[Dirty King]

- Hala e maj n'men , heren e par qe t'kom pa //
- Nuk e pata pranu , amo n'dashni kom ra //
- Me ty,se per mu je kon engjull n'ket tok //
- Haha,kom xhelozu kur ti rrishe me shok //

- Jom mundu me gjeten rast , ty me te afru //
- Se ti je kon ni shpres qe m'ke bo per me jetu //
- Shpesh um kshyrshe , u bojshe qe nuk pom njeh //
- Ka kalu ajo koh , po pom duket sikur dje //

- M'kujtohet kur pranove me mu per me dal //
- Jom kon qaq i gxushum pata met pa fjal //
- Ni dhurat ta kom dhon e ta pata shpreh qka ndjej //
- Se veq me dhurata e kom dit qe sun t`blej //

- Zemer t'thash te du , e mu ke bo si tatu n'ball //
- Do kujtime t'embla , si harroj sa t'jom gjall //
- Se ti je drita qe ma ndryshon kejt jeten //
- S'kam mujt me fsheh sen veq me ta thon t'verteten //

[Refren: OverLord]

- Gjdo nat me shi , pot mungoj e di //
- E kujton kohen e vjeter dhe kan n'vetmi //
- Lot sun pi nal , sun pe thu as ni fjal //
- Osht von , gabimin smuj me ta fal //

- Gjdo nat me shi , pot mungoj e di //
- E kujton kohen e vjeter dhe kan n'vetmi //
- Lot sun pi nal , sun pe thu as ni fjal //
- Osht von , gabimin smuj me ta fal //

[Overlord]

- E tash pe kuptoj ,dy ftyra i paske pas //
- Ti paske dasht , veq zemren me me plas //
- S`paske nga mas meje , po mas kuletes tem //
- Mi ke bo tona kqijat e tash zemra pom dhem //

- Qyre mas meje mos ngaj , t`lutna fallc mos em kaj //
- Ej , me falje gabimet mos i laj //
- Mas tjetrit shko e lirisht emrin tem fshije //
- Se un mo tash e mas s`po du met pas , dije //

- S`ka mo nat me romanc se t`kom zon n`flagranc //
- Ti mo nuk pom duhesh , tash majm distanc //
- Se substanc narkotike , dinake ishe kon //
- M`ke helmu , n`fund ke vendos mem lon //

- Ksi plane mos um bon , se te une deshton //
- Me mu mo s`je , shko me t`tjetrin ner jorgon //
- Nashta t'nxen , sikur une moti koh //
- Hajt kalo mir tash u bo qa u bo // [yeah]

[Refren: OverLord]

- Gjdo nat me shi , pot mungoj e di //
- E kujton kohen e vjeter dhe kan n'vetmi //
- Lot sun pi nal , sun pe thu as ni fjal //
- Osht von , gabimin smuj me ta fal //

- Gjdo nat me shi , pot mungoj e di //
- E kujton kohen e vjeter dhe kan n'vetmi //
- Lot sun pi nal , sun pe thu as ni fjal //
- Osht von , gabimin smuj me ta fal //

[Cann-OS]

- E di e pranoj , shum e kom dasht //
- Ta dhash dashurin zemren per me ta knaq //
- Kisha shum gzime e shum lumturi //
- Isha i mir n'ty me shum dashuri //

- Senet pi kujtoj tash qysh kemi dal //
- S`po muj me besu se ne gjyks mo s`te m`baj //
- Koha jon tash e di qe ka ndryshu //
- Nuk je mo qajo qe per ty kom jetu //

- Tash jam i vetum e me ty mo nuk jetoj //
- S`po t`thom mu kthy jo se ket sen mo se boj //
- Tash me plot deshir largohu ti prej meje //
- Se mo sun pot baj , kshtu qe tjetrin shko gjeje //

- Tash vrej gabimin edhe pse von e ki //
- Sun pi thom dashni osht ma shum se tradhti //
- E di qe je pendu lyp apet me mu mu kon //
- Qa me bo qe o von,ma mir e ki me lon // [yo]

[Refren: OverLord]

- Gjdo nat me shi , pot mungoj e di //
- E kujton kohen e vjeter dhe kan n'vetmi //
- Lot sun pi nal , sun pe thu as ni fjal //
- Osht von , gabimin smuj me ta fal //

- Gjdo nat me shi , pot mungoj e di //
- E kujton kohen e vjeter dhe kan n'vetmi //
- Lot sun pi nal , sun pe thu as ni fjal //
- Osht von , gabimin smuj me ta fal //


Ky tekst u dërgua nga Nika(fq)Overlord
Publikimi: 15/08/2008


Overlord - Gjdo Nat Me Shi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjdo Nat Me Shi".
3. Video është e këngës "Gjdo Nat Me Shi", por nuk këndohet nga Overlord.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Overlord:


Komente 0