Më mbaj mend (për 1 muaj)


Overlord - Speed

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Speed".
3. Video është e këngës "Speed", por nuk këndohet nga Overlord.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Overlord - Speed  (Feat. Niil-B)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Niil-B

01/01/2009

2009-01-01T01:00:15+00:00Niil-b 3X:Kini Kujdes Kur t'hini//
Kqyrne kryt ku pe shtini//
mu ba si na ju sdini venin ton sun e nxini//
TC TC TC
Overlord:Apo muj e dini qka po du me ba me kit shit//
Happi Vesht edhe mos u habit se per dit rri veq smokit//
Ngoje Mir Amo me dur Mos qitt//
Kur Lshoj une zo po smut e ki kit flow//
Boj qatu me ba amo stop sun um thu//
Une e di qe po ta then amo sun em thu po//
Sa senni po bohet sa hiti prodhohet//
Tc-ja Po Ngohet Sa Femnat Praptohet//
Gjithkun o ka lshohet publika ankohetkunder meje//
Kush qohet shum leht rxohet//
Une e di qe ki qef me nejt me mu//
Une e di Qe ki qef me pi me mu//
Une di qe ki qef me kcy me mu//
Po qka me ba qe une nuk po du ey//
Okei jom free hajde kush po don//
Se kum ni qe vetit po i thu Kampion//
Se une se ruj diqka posedon Rrezik jom //
Per ty veq nmikrofon //
Gjuj po jom i shpejt si Struj//
Ju nuk pe dini ka po hi A une T'muj//
Lojen spe din homie tita ma mos luj//
Spo Tutna mos thuj se Koke Ba Uj//
Tash Provoni Qka doni Aju Po Gaboni//
Ngoni Mos Filozofoni Se I Bjen Pishmon//....
Aka Mat shpejt Jo Ako me pas joo//
Ma Abnormal Jo Qe po Ta Rrass//
Reff3X:Kini Kujdes Kur t'hini//
Kqyrne kryt ku pe shtini//
mu ba si na ju sdini venin ton sun e nxini//
TC TC TC//
Niil-B:Sa Her e Lshoj zanin ta dridhi betonin//
................//
E tash Qu nkom e ndash le krejt//
E kom Talentin edhe N'flow i shpejt//
Edhe ti eke vrejt qka foli foli Drejt//
Skom arsye met rrejt e ti veq munesh mem urrejt//
Sa her thom po ti sun em thu jo//
Ni sen qe e thom nuk e la pa e ba//
Spo ni asni za Sjom i Dobt qata mos fol//
Qa i ke hap syt goja tu ka tha//
Nese ti ke zemer lirisht dilum mem vra//
Une jom Kanibal Ti je njeri Hor//
Une jom psikopat Si kur une nuk ka//
Se Pe di ky zoni jem shoki o ka ta then//
Ti hiq nuk ki qka rren Se pshurresh kur flen//
e kom shpejtsin nven me radar sun em nxen//
Ti po le si qen Po ti ni shej spo ma len//
Se nuk ki qka nervozohesh Para meje qa livdohesh//
Ti sa dush nkam qohesh se mejher rxohesh//
E di une nuk ngohna.. Se don Se pranon a mas meje tranohesh//
Jom i bind trri Tu bertit Kurr se kom prit//
qe ty ku me ti thy brit................//
A jemi Tshpejt po A dim Met Kall Po //
A jemi Tshtrejt po E Sdi Mu Nal Po//
Reff3X:Kini Kujdes Kur t'hini//
Kqyrne kryt ku pe shtini//
mu ba si na ju sdini venin ton sun e nxini//
TC TC TC/


Ky tekst u dërgua nga Mensur(culi-tc)
Më Shumë Këngë Nga Overlord:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet