Më mbaj mend (për 1 muaj)


Overlord - Hajde Shiptari

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Shiptari".
3. Video është e këngës "Hajde Shiptari", por nuk këndohet nga Overlord.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Overlord - Hajde Shiptari  (Feat. Overdose)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

O.D (Overdose)

04/06/2007

2007-06-03T23:22:57+00:00Refren: Bjen tupani luhet shota na nin zonin tash kreit bota knojna kang me qifteli o hajde hajde shqiptari

Overlord:u lshu melodia po sillet shamia hajdeni ju trija u kall shqiptaria u kall edhe rajoni shum po nihet zoni basi shum i fort do me plas edhe mikrofoni tu kcy pa nal njersa po shihet n'ball qysh jon zakonet SHQIPTARI din me kall me tradita me hita me forcen e luanit hapni vesh ngoni kur i him tupanit hej (hej) kreit qonu tasht n'kom kur jemi knej e bojm hallakam piskam n'4 ant e ksaj toke amanet na ka lon nena loke kuq edhe zi me plisa e qiftelia xhamadani vija-vija u qu pesh rinia qashtu let na merr lakmi kreit bota let bjen tupani qiko let luhet shota

Refren: Bjen tupani luhet shota na nin zonin tash kreit bota knojna kang me qifteli o hajde hajde shqiptari

Overdose: Let dridhet qiftelia let kallet mali nese je shqiptare un plisin ta fali kallet rugova me malet e sharrit shum po krehnona jom biri i shqiptarit se jemi shqiptar ose shkurt e shqip ilir atmosferen si na kerkush sun e bon ma mir mos prekni knena mos prekni anena se e kem simbol shqiponjen me dy krena bjen tupani e luhet shota pihet rakia e thehet gota kallet kaqaki e nxehet gjaki qohet rinia me ta bashk edhe plaki a je boh gati hajde hin n'valle luje pak horen se krejt e kalle hajde me shuplak ama pak nafak se ska perfundime do mu bo flak

Refren: Bjen tupani luhet shota na nin zonin tash kreit bota knojna kang me qifteli o hajde hajde shqiptari


Ky tekst u dërgua nga The Cannibalz
Më Shumë Këngë Nga Overlord:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet