Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Overlord - Na

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na".
3. Video është e këngës "Na", por nuk këndohet nga Overlord.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Overlord - Na  (Feat. Overdose & F-boogie)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

F-Boogie

Featuring

O.D (Overdose)

08/12/2008

2008-12-08T11:31:39+00:00Yeahhh.. Ca1baL Baby .. hahaaa ! Hollaaa !

NiiL-B

- Merre qet Beib .. hajde ulu te un n'prehën//
- Thirri shoqet .. tja thirri shok net nehën//
- Tani e ndreqi nejen venin te qoshi e ki//
- Mas'nej ja mat nilli shejen cillen ta zo n'list e shti//

- Une vet e bi tripin vet e boj punën //
- Me shti me livriten dhipin .. pa e perdor dhunën //
- Ne ti ndreqet nata asaj me dit me kon po rrin //
- Une nuk tutna mos pe thaj veq ajo net kcen e net pin [pin] //

- Ma von ne ta Q** e nese jo hajt shko te shpija //
- Ose priti edhe ato 3'ja deri sa t'juv del pija //
- Na po rrimi bashk hala .. qaty ku pihet rakia //
- Aty ku bohet shum nxeht edhe e thejn kejt shoqnia //

- Zine sa nuk ka ta zon .. Merre sa nuk u bo von .. Ma shpejt [shpejt] //
- Nale ti naton edhe bire te na n'keton .. ti himi kejt [kejt] //
- Sun e nal ti tripin ton edhe nese t'kan thon .. nuk kan fol drejt [drejt] //
- Na jem n'Danger Zone e jona o kjo pron .. Ju jeni Fake [Fakee] //

Reeff:

-Na Na[eyy]Na Na[Ey] //
-Na Na[eyy]Na Na[Ey] //
-Hajde te na, Se ja jena //
-Jena ata qe mas miri e bojna //

-Na Na[eyy]Na Na[Ey] //
-Na Na[eyy]Na Na[Ey] //
-Hajde te na, Se na jena //
-Jena ata qe mas miri e bojna a-a-a-a-a //

Fresh-P

- Une per ty jom Oksigjen ..[oksigjen] // [ey]
- SA here vjen ti qohesh .. edhe kcen // [ey]
- Do me lujt kejt kur e nin Zonin tem //
- E di qe t'pelqen per qata se ki problem // [Okey]

- Leje net hin edhe qajo me ty .. se ka ardh per neve //
- Secilin hap tash bone 1 hot .. hajde ma ngat se na theve //
- Ti je me mu deri sa une rri .. Jackin nuk e nali non stop jom tu pi //
- Femrat tum thir whorap Fresh-P .. lenum mat qet se jom me vllazni //

OverLord

- Kallxo qka ta then na meniher e bojna .. kshtu qe kryt posht B*** nalt //
- Kallxo qka po don me pi bari a raki e nese don me hup vedije mos u nal //
- Hey .. sje normal .. njo ka njo do mi qu n'spital //
- Just do it baby ma kadal .. [Ca1BaL] //

- A po do lek mir po dokesh back, Haide hypum en rrek jom qaj me bistek//
- Ata nuk jon ma shmek .. yo masi t'pina Jack //
- Rrobat munesh mi hek .. se po dokesh shum Sek..siii //
- Nese je vet e Ski qa bon eee //
- Boma 1 zo n'telefon eee //

Reeff:

-Na Na[eyy]Na Na[Ey] //
-Na Na[eyy]Na Na[Ey] //
-Hajde te na, Se ja jena //
-Jena ata qe mas miri e bojna //

-Na Na[eyy]Na Na[Ey] //
-Na Na[eyy]Na Na[Ey] //
-Hajde te na, Se na jena //
-Jena ata qe mas miri e bojna a-a-a-a-a //


Ky tekst u dërgua nga Shendrita
Më Shumë Këngë Nga Overlord:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet