A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Overlord - Party Party  (Feat. Overdose)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/01/2010

2010-01-19T16:14:47

Featuring

O.D (Overdose)


[Intro]

Kom flow
Ch-check
Ca1baL

[OverLord]

- P-P-P-Pra une duna me pi mu bo rrot .. me qu edhe 1 got //
- Zemer si Ca1bali sun gjen kerkun n`bot // [ey]
- Si me lek si pa lek une jom i njejt //
- Jom i shpejt .. rri shtremt edhe foli drejt //

- A e ke vrejt qe .. sa her vina ju kejt qoni //
- N`kom [n`kom] .. e me bo si na munoni //
- Po hajt bone si na se stil kena na //
- Femna jote ma ha ha-ha ha-ha ha //

- Get low .. shawty une kom flow //
- E di qe e do ket zo .. edhe mue bashk me to //
- Sahere hi n`majk ajt lshoja zonin //
- Dridhe sa dush se je me ma t`ronin //

- We’ll party party p-party you know we’re never sober //
- Once we step on the floor you know we take it over //
- Hands up in the air We on a roller coaster //
- We on a roller coaster //

[Refren - OverLord]x2

- We’ll party party p-party you know we’re never sober //
- Once we step on the floor you know we take it over //
- Hands up in the air we on a roller coaster //
- Coaster [coaster] //

[Overdose]

- Hajde qomi na 2 kcemi mas anena kapmi rremi //
- N`krevet na 2 demi mos ta nin se rabi sa dush kemi //
- Pimi n`qofse do me pi n`qofse s`do so tu ma ni //
- Hajde gzuar vllazni per venin e par qe e ka TC //

- Bajm kapuqa n`ven t`kurores paret te na bin si fluska t`bores //
- Qu Lord kallxoj inatgjive me dal jasht per sa sekonda t`ores //
- Pe shini qe jemi t`part .. PO //
- Tash pe vreni edhe vet qe s`muni me na kalu JO //

- Ngo [ngo] se Kanibal`at jon mbretria e Gilanit //
- Kejt e din qe jemi t`fort kejt munohen me shku me hapa t`Kanibalit //
- Pe sillni pe pshtillni s`po vreni po dehni veq me ka 1 tim //
- Pe dini kur po knoni kejt berdhog pe boni qata s`keni qmim //

- Homie kshyri kundershtart ja kan nis doren pe zgasin //
- A tjert perher po plasin e qdo dit shtypjen pe masin //
- Nuk ka ven per kta ktu me neve me majt kanun //
- Se femnat paret i kena na e per juve ka 1 plum // [click clack boom]

[Refren - OverLord]x2

- We’ll party party p-party you know we’re never sober //
- Once we step on the floor you know we take it over //
- Hands up in the air we on a roller coaster //
- Coaster [coaster] //


Ky tekst u dërgua nga  Ard TC
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019