Më mbaj mend (për 1 muaj)

Overlord - E Ta Dish Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

E ta dish sa shum tedua
Do te rrije veq me mua
Dua ti ndjej buzet etua
Fjalt qe vetem ti mi thua.

Shko tash me tjetrin se me mu nuk je mo
Dil pi zemres tem se un mo st’njoh
Se ki dit qa ke pas n’dor e tash osht shum von
Fakti qe smun mem pas osht teper e ron

tash kaj nder jorgan ti me foton tem
skom qat boj edhe pse pedi qe t’dhem
Heej Jeto pa mu zemmer edhe pse sje msu
som ki ngat som ki mo met perqafu..

E ta dish sa shum tedua
Do te rrije veq me mua
Dua ti ndjej buzet etua
Fjalt qe vetem ti mi thua.


Ky tekst u dërgua nga  timimessi   JonnaaOverlord
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/08/2010


Overlord - E Ta Dish
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Ta Dish".
3. Video është e këngës "E Ta Dish", por nuk këndohet nga Overlord.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Overlord:


Komente 0