Më mbaj mend (për 1 muaj)


Overlord - Real Love

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Real Love".
3. Video është e këngës "Real Love", por nuk këndohet nga Overlord.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Overlord - Real Love  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  28

Komente

Asnjë Koment

14/02/2013

2013-02-14T20:51:43+00:00[Verse 1]

- Baby je sweet.. baby t`kom weed..
- Ti je jointi qe mas shumti m`napushit..
- Du me t`pas ngat qdo dit..

- Ti em jep drit.. edhe kur jom i pit..
- Po du mu kon me ty.. s`po du mo me prit..
- Ma'.. ti po du me mi rrit fmit..

- E di kanihere sillna si fmi po s`du..
- A nashta pse kom shum xhelozi a thu ?..
- A nashta o fakti qe kaq shum t`du..

- Po du saher t`qona pi gjumit me t`pas ngat..
- Amore.. une ty t`kom fat..
- Po du me ta ni eren e parfumit tond qdo nat..

[Refren]

- Jetoj pa pare.. Jetoj pa fam..
- Amo babe.. nuk muj me jetu pa ty..
- Edhe dillin nale.. edhe yjet n`han..
- Babe definitivisht du mu kon me ty..

[Verse 2]

- Ty t`kom princesh.. du me t`pa veq tu kesh..
- T`rrin mir qdo tesh.. qe ti e vesh..
- Po pasjoni jem ma i madh o ty me t`pa desh..

- Kur nervozona ti m`thu please mos u gut..
- M`qetson kadale tu um prek but..
- Ti din me m`vra me 1000 puthje n`minut..

- M`tranon tu prit se tu u vesh vanohesh me or..
- Dalim n`qytet dor per dor..
- M`hyp n`shpin e bashk ngajm naper bor..

- E n`shtrat une flej gjith n`anen e majt..
- T`du ma shum sahere kemi Fight..
- Na bashk jemi sikur Bonnie and Clyde..

[Refren]

- Jetoj pa pare.. Jetoj pa fam..
- Amo babe.. nuk muj me jetu pa ty..
- Edhe dillin nale.. edhe yjet n`han..
- Babe definitivisht du mu kon me ty..

[Hook] x2

- E di mrena qe m`ki , saher qe i qel syt..
- E di qe jom n`qdo skaj kado qe e kthen kryt..
- Real Love.. Real love..

[Refren]

- Jetoj pa pare.. Jetoj pa fam..
- Amo babe.. nuk muj me jetu pa ty..
- Edhe dillin nale.. edhe yjet n`han..
- Babe definitivisht du mu kon me ty..


Ky tekst u dërgua nga Jeton - Demushi [ Extrel ]   bstyle17   ggarmyduda   Ard TC
Më Shumë Këngë Nga Overlord:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet