Më mbaj mend (për 1 muaj)


Overlord - Zotit I Besoj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zotit I Besoj".
3. Video është e këngës "Zotit I Besoj", por nuk këndohet nga Overlord.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Overlord - Zotit I Besoj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente

1 🔥

20/03/2013

2013-03-20T15:42:56+00:00[Verse 1]

I qeli syt e shoh hala jom mrena //
M'ka ardh te huna qekjo bot plot rrena //
Plot fallca me urrejtje n'vena //
Po un nuk infektona t'lutna rahat neve lena //

Jom shterr se njerzt n'bes m'kan pre //
Thirrum Curt Cobain veq se s'guxoj me ngre //
E kaniher zemra m'dridhet rafall //
E lodha Nonen e Baben, a thu a ma bojn hallall //

Se s'du me m'met syt qel kur t'des //
E mira s'bohet me interes - osht si mu fal pa abdest //
Uhh.. e n'ket bot shkas ka //
Vrahet vllavi me vlla - lules qiti uj para se mu tha //

E kjametin e bon njerzimi vet //
S'ki sha pret, kur edhe gjykata kthehet n'market //
E kom msu, mos prit ndihm pi kerkujt //
Shpinen nuk ta run kush, vet duhesh me rujt //

Thojn koha i shëron plag't.. po mu veq po mi shton //
Po foli vet me veti.. se kerkush nuk po m'kupton //
Pe shoh 1 drit po osht shum larg, e hapat i shpejtoj //
Homie jom besnik për krejt, po veq Zotit i besoj //

[Verse 2]

Ku jon ata që dikur e kishin dhon jetën për mu //
E tash që kesh mshel, s'mujten 1 selam me qu //
T'kqija s'keni pas, e t'mirat mi pasni harru //
N'kët bot kthehen, po ju se keni menu //

Boll hongret me goj, mu veq Zoti m'gjykon //
Ju, që m'dhat respekt, kom dashni për teton //
E tuten se di hak, se kerkon se tradhtoj //
Besnik për teton, po veq Zotit i besoj //

Sa tu m'rreh pulsi - une rri tu u lut //
Se qdo lot i Nones u kon sikur plum me ma fut //
E fjalt e Babes si kom ngu, qato s'jom zbut //
Për qato e dhezsha barin saher qe um' ikshin trutë //

Tash apet dal rruges, po me tjetër kanun //
E m'kshyrin me sy t'keq do që s'jon kerkun //
Se me inati e urrejtje nuk muni me mrri te un //
Për qet kapitull mos um vet mo, se pi vnoj fun //

Thojn koha i shëron plag't.. po mu veq po mi shton //
Po foli vet me veti.. se kerkush nuk po m'kupton //
Pe shoh 1 drit po osht shum larg, e hapat i shpejtoj //
Homie jom besnik për krejt, po veq Zotit i besoj //


Ky tekst u dërgua nga Valon Gg Otr   traxx   Lukinjo
Më Shumë Këngë Nga Overlord:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet