Më mbaj mend (për 1 muaj)


Overlord - She's Fire

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "She's Fire".
3. Video është e këngës "She's Fire", por nuk këndohet nga Overlord.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Overlord - She's Fire  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

29/04/2013

2013-04-29T18:55:05+00:00Vers...1

Ajo n'krejt trupin,ja ka nis me vnu voth
I vesh xhinset e ngushta,per mi kallxu ?
E ka 1 trendafil,tatuazh n'beel
E qon bluzen te nalt,me ju dok sa here qe deel
E halucat kur ta shofin n'rrug i fishkllojn
Menojn qe e bojn per veti,po asaj nuk ja qojn
Edhe nese e ki n'mahall,ajo met fol priton
Ajo vetllen ta qoon,se gjith o n'telefon SHE's LIKE

Refren.....

FIREEEEEE WOOOOOOOOHHHHH
FIREEEEEE WOOOOOOOOHHHHH
Kur ajo kalon,na hipnotizoOOooOn,SHE's LIKE
FIREEEEEE WOOOOOOOOHHHHH,si ajo kerkush so n'mahall
Kejtve 1 ka 1 po don me na kall

SHE's LIKE...FYAAAAA
SHE's born i LIKE x2
FYAAAAA...SHE's LIKE
FYAAAAA....FYAAAAA...FYYYYYYYYYAA..SHE's LIKE

Vers....2

I hyp adrenalina saher qe i hyp Harley't
N'dhom t'vet e ka posterin e BOB MARLYT
Yee...YEAAHHH...ajo shum swag kaa
Ti me bo n'club me paa,thu si ajo nuk ka
Edhe modelet asaj ja kan zili
Kejt i kisha dhon me to 1 ??? me pii
WOOOOOOH...du me bo qdo fantaziii
Po duu...une me ja lyyyp
Po qysh ?? unee nuk pee dii !! SHE's LIKE

Refren.......

FIREEEEEE WOOOOOOOOHHHHH
FIREEEEEE WOOOOOOOOHHHHH
Kur ajo kalon,na hipnotizoOon,SHE's LIKE
FIREEEEEE WOOOOOOOOHHHHH,si ajo kerkush so n'mahall
Kejtve 1 ka 1 po don me na kall

SHE's LIKE...FYAAAAA
SHE's born i LIKE x2
FYAAAAA...SHE's LIKE
FYAAAAA....FYAAAAA...FYYYYYYYYYAA


Ky tekst u dërgua nga Valon Gg Otr
Më Shumë Këngë Nga Overlord:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet