A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Overlord - Qka Jom Tu Pa  (Feat. D.U.D.A)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/08/2016

2016-08-31T15:56:59

Featuring

D.U.D.A.

Këngë e albumit:

"Hip Hopit Ja Shtim Flaken"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qka Jom Tu Pa" kënduar nga Overlord.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Overlord i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019