Më mbaj mend (për 1 muaj)

Oxydit
  • Vendlindja:
  • Zhur 
Nuk ka akoma asnjë votë

Oxydit është këngëtar. Eshte marr me rap, ka 2009taa , Kur qat Her e formoi Grupinn D.B.R Da BloODy RaPPers , (Reperat e Pergjakshem ) , Bashk me DiToO'N . Hitin e par e boni me DiToOn dhe iD'Xin "N'club Rrina" , Hitin e 2t me DiToOn dhe BaD-Wolfinn "Pa Ty", Hitin e 3t e beri me disa nga grupi DBR "Paralajmrim", Hitin e 4t e Beri me DiToO'n Cimin dhe iD'x"Qeshtu e Bojm", Hitin e 5t e beri me DiToO'n"FlooWyy"

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  ReaLxDBR  

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet