Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  •  
Ozan është një këngëtar i huaj i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Emre Aydin

Özcan Deniz

Ido Tatlises

Kenan Doðulu

Ott Lepland

Christopher Uckermann

Mijares

Sebastian Yatra

J. Balvin

Diego Gonzales


Tags: Ozan

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet