Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: P-Don është një këngëtar. Driton Pireva i njohur ndryshe edhe me pseodonimin P-don ka filluar karrierën e tij si Rap Kengëtar qysh ne moshën e herëshme, (Shkollën Fillore) e kreu ne "Rexhep Elmaz", në moshën 14 vjeqare ai publikoi këngën e par e cila quhet (Pak Rap), kjo këng eshte bër në vitin 2007 e realizuar në bashëkpunim me disa artist të ndryshëm, pastaj ai u regjistrua në (Shkollen e Mesme) "Marin Barleti" ku edhe e kreu, në fillim të vitit 2009 bëri këngë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

T-One

Tossi G

Mc'boss

Naixx

Ghost Pymm

Fis'ko

The-Big

Siller Banioz

Philipsx Tell'em

Nootix

Tags: P-Don, P Don, Driton Pireva


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet