Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

P-Life
  • Emri i Vërtetë:
  • Pjetër Thaçi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
Këndon kryesisht: hip-hop

P-Life është këngëtar. P-Life emri i tij është Pjetër Thaçi, Është respist dhe pjesë e Grupit AU Records (Armata Ujqve) P-Life është shumë i talentuar dhe të gjitha këngët e tij i ka Balada, që janë shumë të suksesshme.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Anëtar i labelit

AU Records


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet