Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Pa Kufijt - Impakti Pare  (Feat. Graciela Pashaj)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

15/05/2010

2010-05-15T16:24:32+00:00

Featuring

Graciela Pashaj

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres"
Impkati i pare esht shikimi
ajo qe mpelqen tek ty eshte fjal kalimi
ai me tregon dhe se se pranon
gjithmon do jem me ty gjithon x2

tash femna gjelozon kur njeri bashkohem,
dojn me i dit emrat besa monohen,
jam asi tipi,
stil kopili sa her t'heci rruges edhe token e dridhi
ej lej ato llafe ato ska fakte
lej fjalt e huja kto jan telashe
dije kam qef met thirr met mir
kam qef edhe ma shum kur e kthen edhe e dridh
und muj me than qe une ty tkam fam
une jom qaj 1shi kto e din ton
une sjam perfekt, po me fjal jam poet
kallxoj vet edhe kur jam to rrejt
aha po thu qem don
aha e di qe mdon se zemra jeme jom problem
vet ta boj e vet ta them aha

ref:
Impkati i pare esht shikimi
ajo qe mpelqen tek ty eshte fjal kalimi
ai me tregon dhe se se pranon
gjithmon do jem me ty gjithon x2

sdi si zemer met ta than hej
nja dy teke sa i kam pi
po lypi shkak me tu afru ej
nmuhabet me ty me hij jow
lypi gjanat edhe qantat
venat tbukra si diamanta
jena tipa qe pershtatna
jena tipa interresanta
ndryshe je
ndryshe flet
ndhryshe thu
ndryshe bon hej
tipin tem rrall kush e kumpton hej
ti mir qe po sheh 7e mir qe po don hej mbyllja e sys ne syni nuk ma don hej
sa i keq qenka fiksimi
sa i süß ke ky shikimi
a ban moj zemer mem tregu sa i vshtir eshte fjalkalimi

Ref:
Impkati i pare esht shikimi
ajo qe mpelqen tek ty eshte fjal kalimi
ai me tregon dhe se se pranon
gjithmon do jem me ty gjithon x2


Më Shumë Këngë Nga Pa Kufijt:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet