A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Paloka
  • Emri i Vërtetë:
  • Petrit Paloka
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Nuk ka akoma asnjë votë

Këndon kryesisht: hip-hop

Paloka është këngëtar. Më datë 29 Maj 2016, Young Paloka publikon videoklipin "Sfidat E Jetës", në bashkëpunim me Dugga.

Më datë 10 Shtator 2019, Paloka & Lord Chriss publikojnë videoklipin "Squad".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019