Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Young Paloka - Nuk Nalna  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

11/10/2016

2016-10-11T17:00:01+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk Nalna" kënduar nga Young Paloka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Paloka:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet