Më mbaj mend (për 1 muaj)


Paloka - Sosa

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sosa".
3. Video është e këngës "Sosa", por nuk këndohet nga Paloka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Paloka - Sosa  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

28/03/2017

2017-03-28T17:17:07+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sosa" kënduar nga Paloka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Paloka i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

EMI - Sosa

Dropgram ____
2 kerre pa targa me narkotik
asniher se kom pas ma rrezik
shkele ti gazin prej dajve ik
xhamat e zi se jom me ekip
hala pa flejt qe 4 dit
boj biznis
anonim
ilegal
tu jetu
jet e shpejt
kokain oooo
qanta mi qanta
pare mi pare
boosa mi bossa
dosta me dosta me maska e doza tzeza
me droga mbidoza
reperav "tony
ju vi si "sosa"
sjeni mafia
vannabe loco
e n'kto rrug
perveq dajve
kerkush tjeter nuk bon foto
hala me t'njetit shok t'lagjes
qe 3 dit sjom kan te shpia
qe 3 net mka hup vedija
hiq nuk mujn me m'gjet as CIA
ADRENALINA
038 PRISHTINA
veni ku krejt mir i dina udht uuu
o p'9 nuk kena per qa mu gut
e krejt punt deri sot
i kom mar un shtrut amo..
jom hi me ni rrug e mu kan blloku trut
e spe di ku jom fut
jom tu menu per dajt me ton kto della
ku KARI mi zhduk
duhet me dit qysh KARI mu rujt
jo me drog qysh KARI mu lut
jom met lujtit qysh mos me lujt
e kur um bjen me fol mu ty tbjen me shujt
Dellat un i gjuj
dajt i kthej
rakin se rruj
rakin e thej
diten me shok
naten nuk flej
qdo mengjes veten me ni dhip e gjej
ma bon em shuj
lema ni shej
lojen ja luj
lej tripat lej
rabin e bluj
zemren ja thej
rruga me pare kerre kurva
loja me quna pa burra
po dojn luft pidhat pa pluma
ooooo nuk sheh nrrug nuk i don rruga
ju ka hup udha
i ka kap tuta
t kallzoj qi jeta so paqe me lula
Refresh x2
rruga me pare kerre kurva
loja me quna pa burra
po dojn luft pidhat pa pluma
ooooo nuk sheh nrrug nuk i don rruga
ju ka hup udha
i ka kap tuta
t kallzoj qi jeta so paqe me lula

hah qaty ku ka shum daj
kurr n'jet nuk munesh mem gjet
iki prej tyne
masi po dojn mem njek
e sa her i nij sirenat
une zhdukna si dell
nuk pres mu therr
tu jetu n'therra pres veq me dek
tu jetu me heka veq tu hek
lek n'kulet
bari n'breg
bari n'flet
tu u djeg
nata e tret
sdi mu kfjell
24 or telin qel
ton kto thirrje
don mu djeg
ton kto shitje
kto levizje
t'forta lidhjet
krejt pa dell
e do patrolla
kto pergjime
e do hetime
dojn mem m'shel
po f**k i qi nanen
iki e ngaj
se ma then kur i nij sirenat e dajt
i kom do shok
qi mshel po mi majn
per qata nuk nalna
skom faj qe i shaj
sun i baj
ton kto pun
ti sum sheh
neper rrug
ti sum njeh
s'eksizton emri jem
ec e ec
shkep e shkep
mledh e mledh
fol ti fol
kurva te kurva
n'fund shkon
e shok per shok
jom shok tamon
bohet qa bohet
un boj qa s'bahet
jom i njejt deri n'vorr
per qdo nat veq roll e roll
nuk e di kur o boll

Refresh x3
rruga me pare kerre kurva
loja me quna pa burra
po dojn luft pidhat pa pluma
ooooo nuk sheh nrrug nuk i don rruga
ju ka hup udha
i ka kap tuta
t kallzoj qi jeta so paqe me lula
3 mont

Bullet 9 - Sosa

[REF. BULLET 9:]
Alejandro Sosa Alejandro Sosa
Bani dhipat gati se po vi me Bossa
Jam Alejandro Sosa Alejandro Sosa
Bani kilot gati se po vi me Bossa

[DON PHENOM:]
Futem me bossa / Naqe jam mostrra/
jena gjithkun, kena gango si Sosa/
I keep a gun in the holster/
femnat po m’thrasin i poshter/
zemra po don overdoza/
zuni narkoza/ doza mbi doza/
me tipa mafjoza/
pare dhe droga…
dojn mu ba Tony Montana ?
po se kan pa komplet fundit e filmit/
zemer sma nin qa a fama?
se krejt e din qe jam one of the realest!
i see you working it - twerking it/
pije kyt molly e percoset/
zemer keep working it - working it…
ta theva pjeshken, I murdered it/
shorty n’dashni with the don, (gang)
huh …CFE gango
shooters te shpija, (pow pow) Don Alejandro/
Guns in the Porsche / Naqja me loqka/
n’Hugo Si Bossa…
cuzzy karteli n’kto zona/
you are now riding with Sosa/

[BULLET 9:]
Riddin' through the city
Baddest bi**hes with me
Hajde mire se vini kem coca-cola whisky
Po pim e bahna tipsy.. se boiii we hold it down
We BIG CFE you know we hold it DOWN.

Alejandro Sosa Alejandro Sosa
Bani dhipat gati se po vi me Bossa
Jam Alejandro Sosa Alejandro Sosa
Bani kilot gati se po vi me Bossa

TuaTjeta po u vjen pej Bulletit
Gjinja shkurt tm’thrrasin Sos
Po erdhi puna te gishti...
Gjuj me VRA jo me PLAGOS

Bulleti ka rrethin me bossa
T’burgosun, shqipe Mafioza
Hekrin se preki pa dorza
Plumat ti gjuna si kosha

Shqipe kur foli per loqka
Hunen ja u mushi me topa
Eshte Dhoma pa krevat
Baby, Pozicioni hopa

Bulleti me Pheezyn, Beaten e Prishim
Bashk me ekipin
Clubin e nezim
E n’daqim e fikim..

Klipat i kemi me shtesa
Doreza, maskat e zeza
Shqipe, Coca shitet me 8’ta
Viza shqipe, matet me metra

Shoki per mu flet Barreta
“Nuk Folim” ecim me vepra
I’m from the Murder Mitten
Kta Shqipet merren me Leva.

Riddin' through the city
Baddest bi**hes with me
Hajde mire se vini kem coca-cola whisky
Po pim e bahna tipsy.. se boiii we hold it down
We BIG CFE you know we hold it DOWN.

Alejandro Sosa Alejandro Sosa
Bani dhipat gati se po vi me Bossa
Jam Alejandro Sosa Alejandro Sosa
Bani kilot gati se po vi me Bossa.
Më Shumë Këngë Nga Paloka:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet