Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Paloka - Ska Qysh Qka  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

25/02/2018

2018-02-25T17:44:36+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ska Qysh Qka" kënduar nga Paloka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Paloka i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Paloka:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet