Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Paloka & Lord Chriss - Squad  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

10/09/2019

2019-09-10T18:00:07+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Squad" kënduar nga Paloka & Lord Chriss.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Paloka & Lord Chriss i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Paloka:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet